Aplikace přímo na webu

Bezpečné používání

K tomu, abychom některé aplikace mohli využívat nemusíme vůbec nic stahovat na pevné úložiště, protože vše běží kompletně na webu. To patří mezi hlavní výhody, protože drobné aplikace nebudou zabírat místo v zařízení, přičemž platí to u všech zařízení, takže se vyhneme hned několika instalacím. Vzhledem k umístění na internetu jsou data stále aktuální a může na nich pracovat více lidí najednou.

internetové zabezpečení

Každý zde totiž má svůj účet, který je spojen se jménem a heslem. Aby nebyl zneužit, tak je zapotřebí zvolit si dostatečně silné heslo a své údaje nikomu nedávat. Přeci jen v některých aplikacích máme osobní a možná i nějaké důležité informace, takže byste nebyli rádi, kdy je chtěl někdo odcizit. Úplně bychom se měli vyhýbat nějakým pofidérním aplikacím, protože přihlášením do nich riskujeme napadení našeho zařízení. Jistě jste už slyšeli o e-mailech, které nás odkážou na přihlašovací stránku naší banky, my vyplníme vyžadované údaje a následně přijdeme o peníze, protože to byla dokonalá falešná kopie bankovnictví skutečného.

Vlastní provedení

Přes web si můžeme prohlédnout třeba vyúčtování elektřiny a zadat sem současný stav elektroměru, aby se nám vypočítala předpokládaná částka. Může to být však systém s mnoha funkcemi a každý den usnadňovat našim zaměstnancům práci, proto můžete využít programování webových aplikací. Nejdříve se s odborníkem sejdete, aby vyslechl Vaše požadavky a následně se vrhne do práce. Softwarovému inženýrství opravdu rozumí, takže vše hezky odladí, a navíc zajistí přehledný design.

kód při programování

Tím však jeho práce nekončí, protože aplikaci musí umístit na web, který se postará o to, aby byla stále online a zvládala zatížení v podobě připojení a práci určitého množství lidí na jednou. Cena záleží na náročnosti celé aplikace, přičemž požadavky každého klienta jsou jiné, proto je realizován odhad vždy na míru.