Category Archives: Business

Narozeniny jsou událost

Slavit narozeniny dětí je vždycky výjimečná událost, protože rodiče se jim snaží dopřát nezapomenutelnou oslavu s rodinou a kamarády. Připravit oslavu není nic jednoduchého, protože děti mají každý rok jiné představy o dortu i o výzdobě. Rodiče se pak musí nenápadně předem zeptat, co se dětem líbí aktuálně, aby se trefili nejen výzdobou, ale právě read more »

Na komunikaci se stěhovací firmou stojí a padá úspěch stěhování kanceláří

Když se majitel či spolumajitelé firmy rozhodnou přestěhovat svou provozovnu ve formě kanceláří na jiné působiště, je před nimi řada úkolů, které musí splnit v určitém sledu a termínu, jinak by mohlo dojít k ohrožení chodu firmy, a projevilo by se to i na jejím hospodářském výsledku. Stěhování je vždy extrémním úkonem, který zrovna nikdo read more »

Pryč s nezvanými hosty

Mravenci, moli, octomilky, blechy, štěnice, to všechno jsou hmyzí škůdci, které doma nikdo mít nechce. Všichni chtějí mít voňavou a čistou domácnost bez hmyzu. Jenže přírodě neporučíte a i když doma uklízet pravidelně, během letní sezony se u vás zabydlí nejen octomilky, ale i mravenci. Oba tyto druhy vyhledávají především ovoce kterým se živí. Horší read more »

Jak výhodně nakupovat na Internetu

Víte, jak výhodně nakupovat na Internetu? Zákazník je v online prostředí virtuálního světa vždy ve výhodnější pozici vůči prodejcům, a víte proč? Má totiž v rukou nástroje, jako je email marketing, anebo další oblíbený pomocník zvaný zbožové vyhledávače a srovnávače. Využít zbožových srovnávačů je natolik zásadní, že to pak mění celou strategii nákupu. Můžeme si read more »

Zařizujeme dětský pokoj

Také jste se občas přistihli, že vám udělá obrovskou radost, když někoho obdarujete, a to zejména děti? Naše ratolesti v okamžiku rozbalování dárku, po němž touží, a co je naplňuje štěstím, přímo září, a dospělí pak mívají v srdci a kolem žaludku velmi příjemný pocit. Až se zas přiblíží období Adventu a do Vánoc to read more »

Muž pro všechno

Takový člověk se nazývá instalatér a je to vlastně člověk všech řemesel. Ano, on je sice vyučený instalatér, ale musí umět také něco z jiných řemesel. A také si poradit v nouzi. Musí to být takový všestranně nadaný muž. Pokud to všechno umí a má předpoklady, stane se jistě brzy mistrem svého oboru a takovým read more »

Velký závazek

Toužíte po autu? Jaké značky a barvy? Auto je věc, která je sice krásná a dalo by se svým způsobem říct, že i investiční, ale je hodně drahá. Pokud víte, že toužíte po modelu auta, které si nemůžete dovolit, nemusíte zoufat. Ještě není všechno ztracené. Můžete si totiž koupit váš vysněný model auta na splátky. read more »

Potřebujete nové zuby?

Každý si všimne na první pohled toho, kdo má zuby v jakém stavu. I při běžné mluvě je vidět kdo má kazy, žluté zuby a nebo komu zuby chybí. Mnoho lidí se za stav svých zubů stydí, ale nic s tím nedělají. Péče o zuby není nákladná, pokud jde tedy o prevenci. Jakmile se preventivní read more »

Jak na stěhování křehkých předmětů

O stěhovacích firmách je známo, že řeší zejména těžké předměty, s nimiž je velmi obtížná manipulace na schodech, a které běžný smrtelník ani neuzvedne. O stěhovácích se běžně ví, že si poradí i s půltunovým klavírem, a téměř tunovým trezorem, a že přestěhují i soustruh či tabulové nůžky. Mít ve své blízkosti takové hromotluky je read more »

S.r.o. jsou i na prodej

Jsou záležitosti, které máme my lidé rádi, a jsou činnosti, které v oblibě nemáme. To je samozřejmá věc, jíž nikoho neudivím. Stejně jako není ničím objevným to, že když to jde, věnujeme se tomu, co máme v oblibě, a to nepopulární se snažíme ignorovat a vyhnout se tomu. A pokud se to daří, je nám read more »