Category Archives: Business

Jak výhodně nakupovat na Internetu

Víte, jak výhodně nakupovat na Internetu? Zákazník je v online prostředí virtuálního světa vždy ve výhodnější pozici vůči prodejcům, a víte proč? Má totiž v rukou nástroje, jako je email marketing, anebo další oblíbený pomocník zvaný zbožové vyhledávače a srovnávače. Využít zbožových srovnávačů je natolik zásadní, že to pak mění celou strategii nákupu. Můžeme si read more »

Zařizujeme dětský pokoj

Také jste se občas přistihli, že vám udělá obrovskou radost, když někoho obdarujete, a to zejména děti? Naše ratolesti v okamžiku rozbalování dárku, po němž touží, a co je naplňuje štěstím, přímo září, a dospělí pak mívají v srdci a kolem žaludku velmi příjemný pocit. Až se zas přiblíží období Adventu a do Vánoc to read more »

Muž pro všechno

Takový člověk se nazývá instalatér a je to vlastně člověk všech řemesel. Ano, on je sice vyučený instalatér, ale musí umět také něco z jiných řemesel. A také si poradit v nouzi. Musí to být takový všestranně nadaný muž. Pokud to všechno umí a má předpoklady, stane se jistě brzy mistrem svého oboru a takovým read more »

Velký závazek

Toužíte po autu? Jaké značky a barvy? Auto je věc, která je sice krásná a dalo by se svým způsobem říct, že i investiční, ale je hodně drahá. Pokud víte, že toužíte po modelu auta, které si nemůžete dovolit, nemusíte zoufat. Ještě není všechno ztracené. Můžete si totiž koupit váš vysněný model auta na splátky. read more »

Potřebujete nové zuby?

Každý si všimne na první pohled toho, kdo má zuby v jakém stavu. I při běžné mluvě je vidět kdo má kazy, žluté zuby a nebo komu zuby chybí. Mnoho lidí se za stav svých zubů stydí, ale nic s tím nedělají. Péče o zuby není nákladná, pokud jde tedy o prevenci. Jakmile se preventivní read more »

Jak na stěhování křehkých předmětů

O stěhovacích firmách je známo, že řeší zejména těžké předměty, s nimiž je velmi obtížná manipulace na schodech, a které běžný smrtelník ani neuzvedne. O stěhovácích se běžně ví, že si poradí i s půltunovým klavírem, a téměř tunovým trezorem, a že přestěhují i soustruh či tabulové nůžky. Mít ve své blízkosti takové hromotluky je read more »

S.r.o. jsou i na prodej

Jsou záležitosti, které máme my lidé rádi, a jsou činnosti, které v oblibě nemáme. To je samozřejmá věc, jíž nikoho neudivím. Stejně jako není ničím objevným to, že když to jde, věnujeme se tomu, co máme v oblibě, a to nepopulární se snažíme ignorovat a vyhnout se tomu. A pokud se to daří, je nám read more »

Skoro o polovinu levnější

Jaké město považujete za kolébku módy? Jsou to ta italská města nebo je to Paříž? A chtěla byste mít z hlavního města Francie vaše šaty, které si oblečete v den, kdy se stanete vdanou paní? Využijte monstrózní výprodej svatebních šatů, který aktuálně nabízí pražská pobočka pařížského salónu návrhářky Zoryany Stekhnovych a ve váš velký den read more »

Stěhování do zahraničí

Kdo chce změnu, musí pro to něco udělat. Někteří lidé už zde žít nechtějí, ale mají tu rodinu, která se stěhovat nechce. A tak zůstávají tady, protože o ni nechtějí přijít. Pak jsou lidé, které rodina nelimituje a klidně se mohou odstěhovat kam se jim zrovna zachce. Mnoho lidí láká bydlení u moře, protože teplé read more »

Co když se v domě, získaném v dědictví, objeví nebezpečný odpad

Zdědili jste po prarodičích či jiném příbuzenstvu rodinný dům například na venkově a chtěli byste jej obývat? Toto není nic neobvyklého, například mladá rodina bydlí v pronajatém městském bytě a poté, co zemře jejich dědeček, a jsou jedinými dědici, mají možnost konečně město opustit, přestat platit drahé nájemné a bydlet ve vlastním za mnohem úspornějších read more »