Zařizujeme dětský pokoj


Také jste se občas přistihli, že vám udělá obrovskou radost, když někoho obdarujete, a to zejména děti? Naše ratolesti v okamžiku rozbalování dárku, po němž touží, a co je naplňuje štěstím, přímo září, a dospělí pak mívají v srdci a kolem žaludku velmi příjemný pocit. Až se zas přiblíží období Adventu a do Vánoc to bude jen pár týdnů, domluvte se s manželkou či družkou, aby s dětmi na pár dnů odcestovala k rodičům nebo někam na výlet, a vy si udělejte čas na poněkud větší překvapení, z něhož budou mít opětovně radost vaše děti, potažmo pak celá rodina. Zařiďte dětem nový dětský pokoj.

dětský pokoj

Mohlo by to proběhnout třeba tak, že vyhodíte již ten prošlapaný a zašpiněný koberec, který vyměníte za nový, a nábytek po prarodičích, co již nesplňuje standardy pro přípravu na školní výuku i pro dětské hraní nahradíte novou sestavou. Může to být například rohový psací stůl, kancelářská židle, polstrovaná a se stavitelnou opěrkou, šatní skříň s posuvnými dveřmi až ke stropu a postel ve stylu palandy, s úložným prostorem ve spodní části nebo plochou na hraní.

hračky pro děti

Až budete nábytek objednávat, přivezou vám jej v kartonových krabicích a bude třeba jej smontovat. Tím se ale nemusíte zdržovat a pověříte montáží nábytku v Praze stěhovací firmu. Vy se mezitím budete věnovat pokládce koberce, montáži stropního svítidla nebo dokonce malování místnosti. S výpomocí stěhovací firmy vše zvládnete lidově řečeno levou zadní a hlavně bez stresu. V poklidu vše nachystáte pro slavnostní předání či kolaudaci, chcete-li, dětského pokoje do užívání na Štědrý den, kdy se děti budou vracet z výletu.

Nezapomeňte na vhodné občerstvení, to bude takovou třešničkou na dortu kompletního překvapení, které bude překvapením i pro vaši paní, a ta si pak uvědomí, jakou oporu ve vás má, a jak šťastný život s vámi vlastně prožívá, a může prožívat i nadále.