Důvod k plánům


Každý z nás má v životě nějaké plány. Takové plány je potřeba prostě pořádně naplánovat a hlavně vyřešit, protože takové plány mohou trvat i roky, než přijdeme na ty, které jsou prostě v životě pro nás užitečné. Plány v životě prostě nenaplánujeme, protože ty plány jsou tak náročné, že se nakonec mohou i změnit. Určitě to znáte i ze své vlastní zkušenosti, kdy prostě se třeba něco naplánovalo, ale nakonec se to úplně změnilo. Tohle naprosto potká každého z nás, protože život vlastně není o plánech. Život je o tom, co nám ten osud poskytne. Samozřejmě člověk něco kolikrát může ovlivnit, ale na druhou stranu třeba ten osud to tak prostě nechce.

Peníze

Určitě to také takhle máte, jako třeba já, když ze své zkušenosti vím, že tohle se skutečně děje, a ono se to opravdu děje, protože tyhle záhadné věci jsou prostě zajímavé, ale jsou pro nás v životě normální, a my nad tím nějak nepřemýšlíme. Když nad tím ale začnete přemýšlet, tak zjistíte, že opravdu ty věci jsou strašně zajímavé. Rozhodně, když člověk nad tím začne přemýšlet, tak si uvědomíme, že jak je to možné, že se třeba stalo něco zvláštního. Určitě jste ten pocit také zažili, protože ten zážitek je opravdu velice zvláštní, a tak se dějí opravdu i věci, když se třeba zadlužíte, najednou třeba přijdete o práci, už nemáte z čeho splácet..

Peníze

Ale je potřeba postavit se na vlastní nohy a zase jít dál a fungovat od znova, například tím, že si prostě vezmete americkou nebankovní hypotéku, protože je jasné, že když budete zadlužení a budete v prodlení, tak banka vám už nepůjčí, ale nebankovní americká hypotéka, o té už se dá přemýšlet. Takže věřte, že z těch špatných věcí se prostě dostanete do těch lepších, a nakonec zjistíte, že opravdu ten život se dá trošku naplánovat, ale vždycky k tomu musí být důvod a nějaká cesta, protože věřte, že život vás opravdu zavede tam, kam vy chcete.