Nižší náklady na život


Bydlení ve vlastním domě může mít mnoho výhod. Kromě soukromí oceníte i jednu věc, a to, že si můžete topit sami podle libosti. Každý kdo může dnes kvůli nejistotě s plynem mívá v domě nejen kotel na plyn, ale i krb či kotel na tuhá paliva. Díky topení uhlím, dřevem nebo peletami můžete značně snížit náklady na plyn, což byl až donedávna hlavní zdroj tepla pro spoustu domácností. Můžete si začít topit kdy chcete a také si můžete sami regulovat teplotu, což v paneláku úplně nejde. Další výhody se týkají elektřiny. Spousta lidí si dala na střehu solární panely, protože díky nim lze srazit i náklady za elektřinu.

moderní bungalov

Pokud se zrovna poohlížíte po novém bydlení, určitě zvažte stavbu nízkoenergetického domu. Ty musí být dnes ze zákona vybaveny tepelným čerpadlem, které nahrazuje zčásti klimatizaci i topení. Čerpadlo dokáže rozvádět vzduch po domě, takže ho chladí či ohřívá kde je zrovna potřeba. Pořízením čerpadla ušetříte spoustu peněz, stejně jako pořízením solárních panelů. Jestli zrovna zvažujete že si dům budete stavět, nejspíš přemýšlíte, jestli si hi necháte postavit.

Jsme solidní stavební firma
Stavíme zděné domy i dřevostavby. Našima rukama už prošly desítky domů, které jsou předané s louží svým majitelům. Můžeme vám postavit dřevostavbu v rámci týdnů, zděný dům pak během několika měsíců. Nabízíme klientům typové projekty, které jsme připravili podle současných nároků na bydlení. Může si vybrat třeba bungalov na klíč 4+kk, což znamená, že si vyberete projekt a my vám na vašem pozemku dům postavíme.

stavba domu

Projděte si reference
Snažíme se klientům postavit domy v co nejkratším možném termínu, protože jsou lidé, kteří spěchají na stěhování. Zároveň nechceme nikoho nechat čekat. Klíče od svého nového domu budete držet rychleji než od konkurence, a můžete se začít stěhovat. Dům bude připravený pro váš nový život.