Skladový kontejner při rekonstrukci rekreační nemovitosti

Zakoupili jste rekreační nemovitost, protože se věnujete zálibám, které probíhají v exteriéru, například pěstujete růže či okrasné dřeviny? V rekreačních lokalitách je pěstitelská činnost mnohem zábavnější a také praktičtější, máte tu na všechno klid, neruší vás typické městské vlivy, jako je zvýšený hluk, zplodiny z automobilů a průmyslových oblastí a případní vandalové, kteří v místech se zvýšenou kriminalitou dovedou zničit i mnohaletou práci.

skladové kontejnery

Jakmile se přiblíží okamžik stěhování, může tu nastat několik problémů, s nimiž jste nepočítali. Například vám bývalý majitel přenechá v objektu část svého inventáře, a pokud se vám něco z toho hodí, bude vhodné tyto věci někam přemístit, alespoň po dobu, než se rozhodnete, jak s nimi naložíte. Dalším úskalím je nutnost rekonstrukce některých částí nemovitosti, jako je elektroinstalace, rozvody vody a odpadu či výměna podlahové krytiny, kdy je nutné vybavení chaty vystěhovat. Ale kam, když nemáte nikde žádné volné prostory?

přeprava kontejnerů

Zkuste to s kontejnerem

Pronájem skladu OTP sklady je služba, která je nabízena lidem, co řeší podobné záležitosti, jako vy. Nemají dostatek volného místa v domě, v garáži nebo ve sklepě, tak si jednoduše pronajmou plechový kontejner, co slouží jako přepraní a skladový prostor pro různé výrobky. Ty následně putují po souši či po moři do cílové destinace, přičemž kontejnery jsou natolik robustní, že bezpečně ochrání náklad i za zhoršených povětrnostních podmínek.

Kontejner vám firma přistaví přímo na vaši zahradu, takže nebude nutné odbíhat s věcmi daleko od domu. Můžete jej mít k dispozici i několik měsíců, což se hodí v případě stavebních prací, kdy je zapotřebí chránit majetek mimo staveniště. Kontejnery disponují uzamykatelnými vraty, které chrání předměty uvnitř před odcizením, přičemž násilné dobývání se do kontejneru je velice hlučné.