Ženy a jejich práce


Je mnoho žen, které se rozhodly vÄ›novat se pouze práci. Nemají partnera ani dÄ›ti a jediné, pro co žijí, je jejich práce. Mnozí si Å™eknou, že nÄ›co takového není ideální a to proto, že žena je urÄitÄ› tou, která chodí jen do práce a domů.

Najdou se ale ženy, kterým tento styl života vyhovuje a to proto, že nemají žádné starosti a díky tomu, že hodně pracují, mají dost peněz na to, aby si mohly dovolit jezdit pravidelně někam na dovolené apod.

NÄ›které ženy jsou takové, že si chtÄ›jí užívat života a nechtÄ›jí se vázat. Každý ÄlovÄ›k to má jinak a pokud byste zaÄali dÄ›lat to, že byste se ženÄ› snažili tento styl života rozmluvit, věřte, že byste nerozmluvili a dopadlo by to jeÅ¡tÄ› navíc tak, že by s vámi už nechtÄ›la být ani v kontaktu.

pracující žena

Jsou ženy, které chtějí svůj život prožít tak, že budou pracovat a užívat si po dovolených.

UrÄitÄ› se najdou lidé, kteří se budou ptát, proÄ Å¾ena nemá alespoň nÄ›jakého přítele, se kterým by mohla cestovat. Dnes je to tak, že pokud se ženÄ› stane, že se spálí, může to dojít tak daleko, že pÅ™estane mužům věřit a rozhodne se zůstat sama. I takhle daleko to rozhodnÄ› může dojít.

Äerné brýle

Jestliže se chce žena zaobírat pouze prací, mÄ›li byste jí v tom nechat. Je možné, že sama jednou dojde k názoru, že by si mÄ›la nÄ›koho najít, ale nemÄ›li byste do toho danou ženu nutit. Ona je tou, která k tomu musí dojít a pokud budete tÄ›mi, kteří budou dané ženÄ› neustále opakovat, že si má nÄ›koho najít apod., je dost možné, že se s vámi pÅ™estane stýkat, protože jí vaÅ¡e Å™eÄi nebudou bavit.

Dejte si pozor na to, co druhým navrhujete, aby se vám nestalo, že byste o dané lidi přišli. Ne každý chce neustále poslouchat, jak by si měl někoho najít, jak by měl změnit svůj způsob života apod.

Když už se chcete ptát, měli byste se ptát opatrně a hlavně ne vždy, když s danou osobou někam půjdete. Je dobré dávat si pozor na to, abyste si někoho neznepřátelili, protože by to nemuselo dopadnout dobře.