Boty do postele patří jen za určitých okolností

Pamatujete se na film „Sněženky a machři“ z roku 1982? V jedné ze scén tam Viki Cabadaj, oblečen do pyžama, vstupuje pod peřinu na dívčí lůžko a vzápětí svůj záměr schytá slovy: „…ale ty boty si sundej, ty čuně“. Boty do postele zkrátka nepatří, to si uvědomují i malé děti, které s těmito návyky seznamujeme poměrně záhy, ještě před zahájením školní docházky, ale existuje jedna výjimka, kdy jsou boty v posteli přímo žádané, a kdy tam dokonce vytváří neuvěřitelně příjemnou atmosféru.

krásné dámské lodičky

Nemáme tím pochopitelně na mysli zemědělské galoše zašpiněné od zeminy při obdělávání záhonu, ale dámské boty na podpatku, s nimiž ženy a dívky navozují mužům sexuální vzrušení, a připravují se na akt lásky, na splynutí dvou duší v jeden celek ve fyzické rovině.

A proč zrovna boty do postele? Jestliže žena obuje boty na vyšším podpatku, zvýrazní se tím krása jejího lýtka a chodidla. Muži velmi rádi sledují ženské nohy, líbí se jim jejich sexy tvary od zadečku až po prsty na chodidle. A právě chodidla hrají v tomto procesu klíčovou roli, protože zvýšený podpatek jim udává velmi atraktivní výraz – protáhne se nárt, pata se zvedne do výšky a vynikne krása kotníku spolu s hlubokou nožní klenbou. Mnozí muži velmi rádi ženám boty zouvají přímo v posteli, považují tuto proceduru za součást milostné předehry a stává se, že také nohy a chodidla laskají a líbají, což přivádí je samotné i jejich partnerku do stavu značného vzrušení.

boty v posteli

Krása ženských nohou muže přitahuje odnepaměti a možná, že si vybavíte i další film „S tebou mě baví svět“, kde Pavel Nový své filmové manželce půvabné Zdence Studénkové vášnivě líbá lýtko, vystrčené z vany při koupeli. Mnoho mužů také přitahuje ženský pot, pokud je geneticky co nejvíce odlišný, což je přirozená přírodní bariéra před incestem, a proto také vnímají za přitažlivou vůni bosých ženských chodidel.