Folie jako obal

Předpokládám, že jste už také někdy posílali nějaký balík, který byl opravdu šetrný a křehčí. Jako například skleničky anebo něco skleněného anebo malé plastové věci. A abych se přiznala, tak já obchoduji velice často. Prodávám totiž bazarové oblečení anebo také antikvariát, kdy jsou kolikrát také velice šetrné a měkké předměty. Takže musí být všechno opravdu perfektně a kompletně zabalené, aby se při přepravě absolutně nic nerozbilo a aby k zákazníkovi přišlo jenom dokonalé a správné zboží. Snad nikdy se mi ještě zatím naštěstí nestalo, že by zákazníkovi přišlo nějaké rozbité zboží.

Pěnová dekorační folie.

A vždycky si dávám opravdu záležet hlavně na tom, aby moje obaly byly dokonale pevné a také uzpůsobené k tomu, kdyby třeba pošťákovi něco spadlo omylem na zem, proto ve velké míře využívám pěnové fólie. A pěnová folie je opravdu kvalitní, protože je tak extra měkká a lehoučká, že do toho zabalíte téměř cokoliv. Když jsem posílala potom svaté figurky jednomu zákazníkovi, který u mě objednává opravdu pravidelně, snad pětkrát za měsíc, tak jsem si dávala opravdu extra záležet. Svaté figurky jsou opravdu hodně cenné a překročily částku dvacet tisíc korun. Takže to nakonec dopadlo tak, že jsem tyto figurky zabalila do bublinkové fólie a potom ještě všechno jsem dvojitou vrstvou omotala pěnovou fólií. Musím uznat, že jsem to možná přehnala, protože jsem to ještě vložila do krabice a vycpala další pěnovou fólií. A světe div se, k zákazníkovi to přišlo samozřejmě úplně neporušené.

Folie jsou všude.

Takže jsem ráda, že obalové materiály vůbec existují, protože kdyby neexistovaly takové kvalitní pěnové fólie anebo další jiný kvalitní obalový materiál, tak absolutně nechápu, jak bych odesílala křehké zboží, jako například skleničky, které se využívají na svatební přípitky a tak podobně. Myslím si, že nejsem vůbec jediná, kdo takhle obchoduje s křehkým zbožím. Také jsem si jednou objednala od jedné firmy opravdu krásnou křišťálovou vázu. Zabaleno to bylo také perfektně a zjistila jsem, že také používají úplně stejnou pěnovou fólii k zabalení zboží a křehkého zboží, že jsem byla nadšená, že lidé ještě dbají na to, aby zboží bylo perfektně zabalené.