Knížkový kryt na iPhone 8 vítězí


Koupit někomu k Vánocům mobilní telefon, to není nic neobvyklého. Je to naopak docela běžné a rozšířené, zřejmě vzhledem k tomu, že jde o hodnotný dárek a navíc malý, zabalený v originální krabičce, s nímž nemusíte nic dalšího provádět. Prostě jen telefon v originálním balení přebalíte vánočním balicím papírem, krabičku převážete mašlí a máte dárek pod stromek nachystaný za čtvrt hodiny.

relax s mobilním telefonem

Na co byste ale neměli zapomenout, je kryt na iPhone 8 Ipouzdro. Mobil bez příslušného krytu, v tomto případě iPhone 8, tak bude neúplný, je to něco podobného, jako když někomu pořídíte k Vánocům dioptrické nebo sluneční brýle, a zapomenete k nim přikoupit ochranné pouzdro. Pouzdra na brýle a na mobilní telefony mají sice zcela odlišnou koncepci, ale v zásadě jde o společný znak obou výrobků.

mobil na stole

Vsaďte na knížkové pouzdro

Knížková pouzdra na mobilní telefony se těší značné oblibě již mnoho let. Vnější skelet se vyrábí z polyuretanu, který svým vzhledem připomíná kůži, proto se mu také přezdívá eko-kůže. Tento materiál je poměrně pevný a odolný a dokonce se z něj zhotovují stélky dámských letních sandálů.

Vnitřní část krytu je vyrobena taktéž z polyuretanu, tentokrát však z termoplastického polyuretanu TPU. Do vnitřní vložky mobil zapadne z boku a ze zadní strany a zabezpečení přední strany obstará zaklapávací víko na magnetickou sponu.

Výroba knížkových pouzder se také soustředí na design a ten bývá překvapivě velmi propracovaný a zajímavý. Většina krytů je zhotovena v pastelových barvách a kryt, připomínající malou knížku, se tak může stát vynikajícím oděvním doplňkem. S takto vyzdobeným telefonem se můžete vypravit na ples, na maturitní večírek, abiturientský sraz nebo firemní raut a nikde si neuříznete ostudu. A vzhledem k nízké ceně krytů si jich můžete pořídit víc a kombinovat jejich barvy k různým typům oblečení.