Nářadí v garáži


Řeknu vám, že kdybych měla dělat nějakou mužskou práci, že bych byla asi v prčicích. Vůbec bych si nevěděla rady. Ale když takhle nad tím přemýšlím, tak co vy si pod představíte pod slovem, když řeknu mužská práce? Třeba někteří lidé by se opravdu hodně zlobili. Třeba některé ženy jsou takové feministky, že by jim vadilo, že některou práci rozděluji na dámské práce neboli ženské anebo pánské práce. Jenomže já si myslím, že právě pánské práce jsou takové technického rázu. Pro mě to není žádný problém. Já si stejně myslím, že tyto pánské věci, jako například technika a elektronika, je spíše taková mužská záležitost, protože je to baví.

Ano, i ptáčci využívají různé tyče.

Podle mého názoru pánové jsou od přírody takový technický typ a vůbec na tom nevidím nic špatného. Tedy alespoň já. Jsem asi takový zastaralý typ, i když je mi teprve pětatřicet a já zastávám ten názor, že žena má být v domácnosti. Starat se o děti. A muž chodit do práce anebo se věnovat nějakým technickým věcem. Když partner kdysi pracoval na zahradě a také v zaměstnání, kde potřeboval nářadí, tak potřeboval vyvrtávací tyče. Vyvrtávací hladící tyče i-nastroje.cz seženete například na webové stránce i-nastroje.cz. Tam mimo vyvrtávacích hladících tyčí seženete i další nářadí, jako například soustružníky anebo různé výseče a nebo kruhové nářadí, kterými budete dělat různé díry a otvory a tak dále a tak dále.

Můžete si pořídit několik vyvrtávacích tyčí.

Já sice nejsem takhle technický typ. Ale zase vím, co má můj partner doma v garáži. Některé nářadí má dokonce i na půdě, protože říkal, že už nářadí má tolik, že se mu snad ani nevejde do garáže. Takže jsem partnerovi řekla, proč neřekne mému bratrovi, který je tesař, aby mu třeba udělal nějakou krásnou poličku, krásnou ze dřeva, protože si myslím, že když partner bude mít v garáži krásnou poličku na nářadí, tak určitě také nebude všechno hledat. Někdy se stává, že hledá nějaké nářadí a potom to nemůže najít, protože tam má nepořádek. Myslím si, že i vyvrtávací hladící tyče by se mu tam někde ztratily a ty zrovna potřebuje na příští týden do práce.