Provozujte se zdravým tělem zdravý sex

Ve zdravém těle zdravý duch“, toto přísloví zná snad každý, a provázelo nás již v mládí v rodinném či školním prostředí. V průběhu školní výuky se zaměřuje zejména na hodiny tělesné výchovy, ale tento přístup je bohužel nedostačující. Děti a studenti jsou nuceni podávat mnohdy i enormní sportovní výkony, ale málokdo se zabývá tím podstatným – odkud mají děti brát sílu na sportování, a později i jako dospělí jedinci k dalším fyzickým aktivitám, například k sexu?

dívčí obličej

Každý vám odpoví, že přece z jídla, a zde je právě ten problém. Jídelníček mnoha (většiny) současných rodin není špatný, je přímo katastrofální. Nemůžete se pak divit, že muže ve středním věku trápí civilizační choroby, a že kvůli ztrátě erekce se zajímají o Viagru cenu bez receptu https://www.erectmax.cz/blog/viagra-bez-predpisu-ci-receptu/. A jestliže se ke špatně poskládanému jídelníčku přidá stres, dílo zkázy je dokonáno.

Tento trend se ale naštěstí začíná měnit k lepšímu, a i když je stále na trhu poměrně málo prodejen zdravé výživy, vyplatí se některou z nich vyhledat a navštěvovat pravidelně. Nepodceňujte zdánlivé maličkosti, jako je nákup běžného pečiva z bílé mouky. Neobsahuje téměř žádnou vlákninu a v bílé mouce není ani dostatek minerálů a stopových prvků. To samé platí i pro klasický řepný cukr, ten se dnes přidává do obrovského množství potravin, nejen do cukrovinek. Buďte ostražití a nahrazujte jej kvalitnějším, například hnědým třtinovým cukrem a melasou.

dívčí zadek

Snižujte také objem masa v jídelníčku, které zastoupí luštěniny. Jsou mnohem zdravější a výživnější. Maso také neobsahuje vlákninu, zatímco luštěniny ano, a dostatek vlákniny ve stravě je důležitý nejen pro vaše tlusté střevo, ale překvapivě i pro erekci.

Chcete-li se tedy milovat skutečně „na úrovni“, nezanedbávejte váš jídelníček, vyřaďte z něj alkohol a cigarety, vyměňte kofeinové nápoje (i kolové nápoje) za čerstvou ovocnou šťávu a minerálku s obsahem hořčíku a dopřejte si také více ořechů a naklíčených semen.