S.r.o. jsou i na prodej


Jsou záležitosti, které máme my lidé rádi, a jsou činnosti, které v oblibě nemáme. To je samozřejmá věc, jíž nikoho neudivím. Stejně jako není ničím objevným to, že když to jde, věnujeme se tomu, co máme v oblibě, a to nepopulární se snažíme ignorovat a vyhnout se tomu. A pokud se to daří, je nám fajn.

Jenže ony nastávají v životě i situace, kdy je to oblíbené neoddělitelně spojené s tím neoblíbeným. A kdy tedy musíme udělat i to, co děláme neradi, abychom měli šanci dělat i to, co bychom dělat chtěli. A pak je na nás, jestli tedy zvládneme obojí nebo jestli se obojímu vyhneme.

žena před firmou

Platí to třeba i pro soukromé podnikání. Kdo chce podnikat, má nesporně tu možnost. Jenže k podnikání je třeba mít firmu a ta se musí založit, což je proces, který leckdo rád nemá. A dokud se firma nezaloží, nepodniká se. A právě tehdy nastává ono dilema. Zatnout zuby a vyběhat si po úřadech onu základní podmínku pro podnikání, nebo se jí vyhnout a nikdy se tak podnikatelem nestát, i když by si to člověk přál?

Kdybyste si měli z těchto možností vybrat, kterou byste si zvolili?

vchod do firmy

osobně žádnou. Já bych hledal nějaké řešení, jak si svoji firmu zajistit, a to bez toho, že bych se s ní zakládal. A hledal bych tak dlouho, dokud bych nenašel ready made společnosti Ostrava. Čímž by byl můj problém vlastně vyřešen. Protože bych si u firmy, která tomu rozumí a pro niž je to hračka, vybral takovou společnost s ručením omezeným, kterou tu pro své zákazníky už založili, zaplatil bych za ni těch několik tisíc a stal bych se podnikatelem, aniž bych si svůj podnik musel zakládat. Zbavil bych se neoblíbené činnosti, jež je se vznikem soukromé firmy spojená, a dosáhl toho, oč jsem stál.

A vy na tom můžete být úplně stejně. I vy si můžete svou společnost s ručením omezeným koupit a usnadnit si tím život. Jde to. A je to jen na vašem rozhodnutí.