Skoro o polovinu levnější


Jaké město považujete za kolébku módy? Jsou to ta italská města nebo je to Paříž? A chtěla byste mít z hlavního města Francie vaše šaty, které si oblečete v den, kdy se stanete vdanou paní? Využijte monstrózní výprodej svatebních šatů, který aktuálně nabízí pražská pobočka pařížského salónu návrhářky Zoryany Stekhnovych a ve váš velký den si splníte sen hned dvakrát, nejenom, že si vezmete muže vašich snů, ale budete u toho vypadat jako pravá princezna!

saty

Kousky, které ještě nedávno stály třeba až ke čtyřiceti tisícům dnes můžete nakoupit skoro až o polovinu levnější, tak do toho pojďte, ať vám třeba zbydou peníze na něco jiného, co je potřeba zařídit ve váš velký svatební den. V nabídce jich najdete hned několik, záleží, na jaký styl se cítíte. Máte ráda odhalená záda, a nechcete, aby vaše róba byla úplně čistě bílá, protože se vám to nelíbí, ale dala byste přednost spíše slonové kosti? A hlavně, aby také byly neokoukané a originální? Takové modely jsou k dostání právě tady, budete vypadat jako princezna nebo mořská panny, záleží jenom a jenom na vás.

wedding

Můžete si také vybrat takové, které mohou mít vlečku, nebo nikoliv. Jestliže plánujete si říct své „ano“ během jarních nebo podzimních dní, kdy ještě není úplně teplo na to, abyste si vzala róbu bez ramínek, můžete využít modely, které mají šifonové dlouhé rukávy a působí velice krásně a elegantně. K tomu vzdušnou sukni a bude to jako by to bylo v pohádce. Vy si přeci zasloužíte mít na sobě to nejlepší. Sváteční a královsky působící vzhled, to je oč běží v tento den. Budete mít nádherné vzpomínky až do konce vašeho života, tak proč nevypadat naprosto skvostně a božsky. Takové totiž mají nevěsty být, jako by se právě snesly z nebe na obláčku a jejich partner je chytil do své náruče a už nepustil. Ze šifonu nebo tylu, budete mít jedinečný vzhled!